PHILIPS OLED TV 55OLED820/12, Ultra HD, OLED, Google TV, 120Hz (144Hz VRR Gaming), Ambilight 3, P5 AI Picture Engine, Wi-Fi, Bluetooth
PHILIPS OLED TV 55OLED820/12
PHILIPS OLED TV 55OLED820/12, Ultra HD, OLED, Google TV, 120Hz (144Hz VRR Gaming), Ambilight 3, P5 AI Picture Engine, Wi-Fi, Bluetooth v5.2, Dolby Vision + Dolby Atmos, DTS:X, 1xUSB2.0, 1xUSB 3.0, 2xHDMI 2.0, 2xHDMI 2.1, support eARC/ VRR/ALLM, BT RC with microphone2xHDMI 2.0 ,2xHDMI 2.1,Ugrađen Google Assistant,
Povezani proizvodi
55"