D-Link Mini-GBIC SFP Transceiver DEM-311GT


D-Link DEM-311GT, Mini-GBIC SFP, 1000BaseSX, za multi-mode optička vlakna, dosega do 550m.

428.29 kn

DEM-311GT, Mini-GBIC SFP, 1000BaseSX, za multi-mode optička vlakna,dosega do 550m.

SKU: 0430264 Kategorija:
Težina 0.06 kg
Dimenzije 13.8 × 7.5 × 5 cm
Tip

Brand

Model

Šifra dijela

Jamstvo

Računalna komponenta

Datum ažuriranja

Broj povratnih naknada