D-Link media konverter DMC-300SC/E


D-Link media konverter 10/100Mbps/100BaseFX (SC) Multimode, Half-/Full-Duplex. D-Link media konverteri mogu se koristiti samostalno uz vanjski naponski adapter ili se smještaju u kučište za prihvat 16 media konvertera. Prije umetanja u kučište vade se iz svog metalnog kučišta i kao kartica umeću u šasiju DMC-1000. Kao opcije za šasiju nudi se redundantno napajanje i modul za SNMP nadzor.

  • Tip: Aktiva - Media konverter
  • Model: DMC-300SC/E
  • Šifra dijela: DMC-300SC/E
  • Jamstvo: 24
  • Računalna komponenta: 0
  • Datum ažuriranja: 2021-03-25 11:33:00
  • Broj povratnih naknada: 0
  • Ulazni priključak: 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode
  • Izlazni priključak: 100BaseFX (multimode)
  • Ulazni konektor: RJ45
  • Izlazni konektor: SC
  • Maksimalna udaljenost [km]: 2
  • SFP standard: Singlemode

679.39 kn

DMC-300SC, Ulazni priključak 10/100BaseT, Izlazni priključak 100BaseFX(multimode), Ulazni konektor RJ45, Izlazni konektor SC, Maksimalnaudaljenost 2 km, AC adapter uključen, moguća ugradnja u 16-slotnokućište DMC-1000

SKU: 0430210 Kategorija:

Additional Information

Weight 1.13 kg
Dimensions 27.4 × 20.8 × 6.8 cm